13.10 - театрі опери та балету для дітей та юнацтва - Дві меси у стилі Jazz

ВПЕРШЕ НА УКРАЇНСЬКІЙ СЦЕНІ

ДВІ МЕСИ У СТИЛІ JAZZ!

«Дві меси у стилі JAZZ» – унікальна подія, на яку 13 жовтня 2016 року запрошує Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва.

Вперше на українській сцені у виконанні хору та симфонічного оркестру театру прозвучать твори сучасних зарубіжних композиторів: «Маленька джазова меса» Боба Чілкотта (Bob Chilcott, Великобританія) та «Меса у стилі латина» Мартіна Воллінгера (Martin Völlinger, Німеччина-Швейцарія).

Постановники нової програми – диригент театру Олексій Баженов та головний хормейстер театру Анжела Масленнікова – діляться своїм захопленням музичним матеріалом і підкреслюють важливість цього проекту для формування в Україні сучасного європейського культурного середовища.

«Боб Чілкотт та Мартін Воллінгер є найпопулярнішими хоровими композиторами сучасності. Їх твори з успіхом виконуються в багатьох хорових та міжнародних фестивалях. Спорідненість їх пошуків у духовній та хоровій музиці знаходить своє відображення в еклектичності, яка виникає через поєднання класичної форми духовної музики, меси та григоріанського хоралу, з англіканськими та протестантськими гімнами, спірічуелом, джазом, госпелом та латиною. Емоційна виразність робить їх твори такими привабливими для сучасного слухача і, водночас, мовою музики XXI століття доносить до нас глибокі духовні ідеї».

Олексій Баженов

«Виконанням творів двох талановитих композиторів сьогодення ми розширюємо рамки свого виконавського діапазону і, дбаючи про духовність, прагнемо донести духовне слово до сердець сучасної молоді і шанувальників музики і театру. Ця програма є нашою відповіддю на запитання як позбуватися стереотипів у духовній музиці і трансформувати її для сучасної сцени».

Анжела Масленнікова

Дата: 13 жовтня 2016 р.

Час: 19.00

Місце: Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва. Адреса: м. Київ, вул. Межигірська, 2

Квитки у касі театру (тел. 425-42-80) та на сайті www.musictheatre.kiev.ua

Довідки за тел.: 425-31-16, 425-87-66


А что Вы думаете по поводу статьи:
13.10 - театрі опери та балету для дітей та юнацтва - Дві меси у стилі Jazz?


Комментарии Facebook